KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 12012363
nr 1201 2363
Gravyrer
2 st, boskap, 1800-tal. Motivet: ca 25x33
Kondition: 1 med skadat glas
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 september 2018
kl 20:15:37
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Gravyrer
Kondition: 1 med skadat glas
nr 1201 2363
Gravyrer
Kondition: 1 med skadat glas
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 500 kr |
måndag 3 september 2018 |